X
XGeçici ve EDU (education, üniversite) Mail Servisi - eTempMail.com

Geçici elektronik posta adresi nedir?
Kişisel bilgi güvenliği nedeniyle, kişisel elektronik posta adresi paylaşımının sakıncalı olabileceği durumlarda kullanımı ideal olan (online film indirmek, mağazaların sadakat kart üyelikleri, online alışveriş siteleri, online çekilişler, online tartışma grupları, sohbet odaları vb), elektronik posta kutumuzda gereksiz ve fazla yer işgal eden tanıtım, reklam, kampanya, üyelik talepleri ve benzeri amaçla gönderilen posta ve spam'lardan kaçınmamıza imkan veren, gelişmiş bir elektronik posta hizmetidir.

Online servis sağlayıcıları tarafından, ücretsiz yahut muayyen bir bedel karşılığında, otomatik olarak ve kişiye hususi açılan bu tek kullanımlık elektronik posta adresleri, muayyen bir müddet zarfında kullanılabilmekte ve süre bitiminde otomatikman kendiliğinden iptal olmaktadır. Kullanım süresi, bu hizmeti veren servis sağlayıcısına gore değişkenlik gösterebilmektedir.

eTempMail.com bu hizmeti kullanıcılarına ücretsiz sunmayı hedefleyen bir servistir. Geçici mail servisleri arasında açık ara en hızlı, gizli ve güvenlisidir. Çeşitli siteler tarafından kişisel e-posta hesabınızın işgal edilmesine artık dur diyebilirsiniz.

Üstelik sitede EDU (education) uzantılı mailler de bedava! Sizinde ücretsiz bir şekilde EDU mailiniz olsun istiyorsanız eTempMail.com'u tercih edebilirsiniz.

Geçici elektronik posta adresi kullanmanın yararları nedir?
Elektronik postalar, sadece ailemiz ve arkadaşlarımızla kontakt oluşturmak veya işlerimizi uygulamak amacıyla kullandığımız bir vasıta olmanın oldukça ötesine geçmiş durumdadır. Deyim yerideyse, elektronik posta adresimiz kimlik bilgilerimizin bir parçası haline gelmiştir.

Herhangi bir web sitesine erişebilmekten tutun da, bir hizmet yahut programa üye olabilmeye kadar, hayatımızın o kadar geniş bir alanında kullanılıyoruz ki artık elektronik posta adreslerimizi. Ancak bu yaygın kullanım, bazen baş ağrıtıcı da olabiliyor. Spam postalar, gelen kutumuzu lüzumsuz bir biçimde işgal eden reklam, tanıtım, kampanya postaları, güvenilirliği şüpheli adreslerden gelen gönderiler ile hesabımızın ve şahsi bilgilerimizin ele geçirilebilme riskini, pek de küçümsememek icap eder.