X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)Planlı Veri Merkezi Değişikliği & Devir Bildirisi

Değerli müşterilerimiz,

 

EnİyiSunucum İnternet Hizmetleri 09.02.2024 00:00 itibariyle HostingTRY tarafından devir alınmıştır. Bu doğruda kalitemizden ve sunduğumuz hizmetten ödün vermemek adına çalışmalarımız daha da artarak devam edecektir.
İlgili hususlar ve çalışmalarımızın ve yapımızın değişecek olması sebebiyle; EnİyiSunucum İnternet Hizmetlerine bağlı olan sunucular 09.02.2024 Saat 23:59 itibariyle Bursa İçerisindeki diğer lokasyonumuza taşıması gerçekleştirilecektir. Kesinti süresi minimum olarak hesaplanmakta olup, ortalama 2 saat sürecektir. Bu süreçte dilerseniz aktif olan cihazlarımızı mevcut HostingTRY'ın çalıştığı sistemlere taşıyabilir, eski nesil E5 V2 işlemciler yerine E5 V4 işlemcilerden hizmet almaya devam edebilirsiniz. Bu süreçte en kısa sürede E5 V2 cihazlarımız E5 V4 olarak değişiklik yapılacaktır.
İlgili hizmetinizde aksaklık ve veri kaybı meydana gelmemesi için gerekli önlemleri almamızın yanı sıra, siz değerli müşterilerimizin de önemli hizmetlerini yedeklemesini öneririz.

EniyiSunucum İnternet Hizmetleri olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Kalitemizden ödün vermemek için her gün hizmetlerimizi daha da arttırarak geliştiriyoruz.

Bilginize sunarız.